Απασχόληση φοιτητών στο ΤΥΠΕΤ

Το Ταμείο Υγείας Προσωπικού Εθνικής Τράπεζας, ένα Ν.Π.Ι.Δ με πολυετή προσφορά στον τομέα της υγείας & της πρόνοιας των εργαζομένων και συνταξιούχων της Εθνικής Τράπεζας, διαθέτει παιδική Κατασκήνωση και στη Β. Ελλάδα και συγκεκριμένα στη Σάνη (Κασσάνδρα) Χαλκιδικής.

Σε ένα καταπράσινο, μοναδικής ομορφιάς περιβάλλον, με άριστες και υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις, παρέχουμε μία ασύγκριτη κατασκηνωτική εμπειρία σε 400 παιδιά περίπου-ανά κατασκηνωτική περίοδο-με το αντίστοιχο, φυσικά, εκπαιδευτικό και λοιπό υποστηρικτικό προσωπικό.

Με αφορμή λοιπόν την έναρξη της νέας κατασκηνωτικής περιόδου και στο πλαίσιο της διάνοιξης νέων ευκαιριών απασχόλησης, αλληλεπίδρασης και εν γένει εμπλουτισμού των γνώσεων κι εμπειριών των φοιτητών Σχολών ανθρωποκεντρικού προσανατολισμού, παρέχεται η δυνατότητα απασχόλησης Στελεχών, που αφορά στο διάστημα από 16 Ιουνίου έως και 6 Ιουλίου 2024 με δυνατότητα παράτασης.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται τη διεύθυνση camps.typet.gr για την ηλεκτρονική υποβολή των αιτήσεών τους.

Πληροφορίες: 2310- 227991, Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.